Služby

Zde je výpis služeb které nabízíme zájemcům o extrémně přesnou střelbu. Nabízíme vše co pro takovouto střelbu potřebujete od výběru správné ráže, konfigurace pušky, komory, výběr správného puškohledu, vybavení na přebíjení a pokud chcete ještě víc, doporučíme laborace střeliva bez kterého se neobejdete. Nemáme žádné výrobky skladem, proto vám nebudeme tvrdit že nejlepší je zrovna to co máme. Každý máme jiné cíle a jiné preference a proto vám nabídneme to, co je pro vám opravdu nejlepší. Naším cílem je uspokojit potřeby těch nejnáročnějších střelců kteří vědí co chtějí ať už to bude v oblasti sportovní tak v oblasti lovu. Nabízíme kompletní služby od A až po Z, na vás už bude jen střílet.

 

Konfigurace pušek Kelbly - pušky Kelby jsou custom výrobky a jsou vyráběny pouze na základě objednávek s přesnou konfigurací. Je tak nutné vědět jakou pušku chcete objednat. Pokud to nevíte, jsme tu pro vás a rádi vám s konfigurací poradíme, máme s konfigurací pušek od Kelbly mnoho zkušeností.

 

Pušky Kelbly - jsou vyráběny v U.S.A. ve státě Ohio. Jedná se výhradně o ruční výrobu s maximálním důrazem na preciznost s minimálníma tolerancema 0.025 mm. Veškeré výrobky se dováží z U.S.A. i tuto službu pro vás zařídíme.

 

Puškohledy March - protože Kelbly dělá vše pro dosažení extrémní přesnosti, spojil se s Japonskou společností Deon Optical design Corporation která vyrábí puškohledy March. Díky spolupráci na nových modelech těchto puškohledů se stala společnosct Kelbly jejich jediným celosvětovým distributorem. Nabízíme vám i tyto puškohledy. Z vlastních zkušeností víme, že se jedná o nějlepší puškohledy které můžete dát na pušku od které chcete extrémní přesnost. Máme ozkoušeno několik modelů a je až ohromující jakým způsobem se systémem Kelbly fungují. Stejně jako u pušek Kelbly používají tyto puškohledy ti nejlepší střelci světa v přesné střelbě.

 

Vybavení pro přebíjení - pokud jste se rozhodli že posunete hranice vaší střelby o další krok a chcete jak maximální přesnost, tak maximální možný výkon pro lov, sestavíme pro vám vše co pro přebíjení potřebujete a co zaručí požadovaný výsledek. Ušetříme vám mnoho zbytečných omylů kterých se dopouští většina střelců, ušetříte tím mnoho času a peněz které můžete investovat do tréningu střelby.

 

Stanovení optimální laborace - je to jedna z nejtěžších a nejsložitějších služeb které vám můžeme nabídnout. Pro stanovení nejlepší laborace pro vaši střelbu je třeba mnoho zkušeností s přebíjením které máme a nabízíme je pro zákazníky Kelbly.cz