O Kelbly

 

Kelbly není třeba příliš představovat, tento výrobce je znám především díky svým precizním výrobkům a produkcí extrémě přesných pušek, které se používají v Benchrestu, F-Classu, díky velké poptávce po kvalitních zbraní z oblasti taktiky a pro lovectví, začal Kelbly nabízet svůj systém i v modifikacích pro tuto oblast. Především pro oblast lovu kde začal systém Kelbly uspokojovat nejnáročnější je to velka novinka a posun vykonosti střelců mnohem dál než u standardních systémů. Více o této novince v sekci lovu.

Jedná se o skutečně zvláštní zbraně nejvyšší kvality, které se osvědčily po celém světě v mezinárodní konkurenci. Jedním z největších důkazů, že tomu tak opravdu je, podtrhuje skutečnost, že naprostá většina těch nejlepších střelců světa používá právě výrobky Kelbly.

Historie začíná v roce 1969, kdy Ralph Stolle, aktivní Benchrest závodník, navrhl a postavil bezkonkurenční závěr, který se nazýval Stolle Grizzly. Byl to závěr více než 35 cm na délku a měl cca 4,3 cm v průměru. Těchto závěrů postavil cca 30. V letech 1970 - 71 Stolle vyrobil první hliníkový závěr Panda, který byl 27,8 cm dlouhý. V roce 1981 udělal první závěr v Kelblyho firmě.

Od té doby má Kelblyho výroba za sebou dlouhou cestu. Dnes Kelbly vyrobí v průměru více než 500 závěrů ročně, z toho jich je 30% prodáno zahraničním zákazníkům.

Pro Benchrest je asi 60% Kelblyho výroby, zbytek je pro lov, F-Class, Palmu a další.

George Kelbly a jeho 3 synové, George Jr., Jim, Michael a 8 zaměstnanců vyrábí i dnes ultrapřesné Benchrestové zbraně pro ty, co hledají jen to nejlepší.

 

 

O nás

 

Kelbly.cz je přímé zastoupení amerického výrobce extrémě přesných pušek Kelbly's Rifles. 

Pokud chcete víc než nabídne "regálová puška" a nechcete, aby limitem vaší střelby byla puška, ale pouze vaše schopnosti, které můžete stále zdokonalovat, je tu pro vás nabídka zakázkových pušek Kelbly's Rifles. Jsme ti, kdo měli jedny z prvních pušek Kelbly v ČR.

Zajímá nás pouze to nejlepší, co na trhu je, a proto jsme se rozhodli pro výrobky od Kelblyho. Myslíme si, že na světě neexistuje druhý takto dokonalý systém jako nabízí Kelbly. Pokud by existoval, používali by ho jistě ti nejlepší střelci světa, aby se dokázali odlišit od svých konkurentů na poli závodním.

Máme dlouholeté zkušenosti s výběrem optimální ráže pro konkrétní potřebu střelce. Stejně tak i s precizní konfigurací custom zbraně a laborací střeliva pro dosažení maximálního výkonu celého systému.

Jsme si vědomi toho, že neexistuje universální extrémě přesná zbraň, a proto je každá jednotlivá zbraň vyráběna na zakázku dle požadavků střelce. Víme, že jen ta nejlepší konfigurace podá ty nejlepší výkony bez kompromisů.

Díky systému Kelbly můžete své schopnosti a vybavení stále posouvat dál, až na samé hranice toho, co máte dnes možnost vidět jen na reklamním videu.

 

V případě jakýchko-li dotazů nás neváhejte kontaktovat.